Çin fincan üreticisiKupa özel ağ

Adres: Çin'in Yongkang Şehrindeki Guzhen Kasabası Gushan Sanayi Bölgesi
telefon:(086)0579-85128760
faks:(086)0579-85128761
cep telefonu:(086)13757923195
yer:Turkey.86cup.com
E-mail:61761654@qq.com

Yalıtım bardağı sanayi yeni Çin Yongkang YUANYE Sanayi ve Ticaret A.Ş. AOBONA5+

YUYANYE Sanayi ve Ticaret A.Ş., Yongkang, Çin, 304 gövde bardağının içinde ve dışında, hem altın hem de mavi modellerin, aobona5 + fiyatının 68 yeni ürününü piyasaya sundu. yuan. Somatosensory fincan iç ve dış 304 malzemeden, vakumlu yalıtım soğuk, sıcak kilitli sıcaklık, hafif moda vb. Ofis, seyahat, gidip gelme, kamp, dağcılık ve diğer sahnelerde kullanılabilir.

Çin fincan üreticisiKupa özel ağ, yalıtım Kupası tanıtımı

aobona5+


aobona5 + Somatosensoriyel Kupa Avrupa ve Amerikan tarzı işlevsellik, su daha uygun, şık fincan vücut tipini öğrenmek için insan mühendisliği tasarım uygulamalarında ilkesine uygun olarak eğri duygusu içme yapmak, insanlar elinde, daha rahat alır.


Onun uluslararası marka 304 paslanmaz çelik kupa gıda cinsi malzemelerin, ürünlerin, vakum yalıtım tabakasının içinden Japonya'ya ulusal endüstri standartları teknoloji kupa ve vakum işleme ekipmanları karşılamak sertifikasyon test örgütleri ölçmek için kullanılan böylece ürünün daha uzun tutma süresi aynı tip hatta açık havada uzun süre kalıcı yalıtım deneyimini getirebilir.


Çin Yongkang Yuanye Ltd ana kalite vakum bardak göreceli yurtdışında, hem içinde hem de 304 kalite somatosensoriyel Cup dışında, sürece 68 olarak yuan, özel ihtiyaçları uluslararası aynı malzemeyi hedef olmaya yönlendirebilir, ancak fiyatlandırma açısından, gerçekten de müşterilerine bir sürpriz Zojirushi tipi, Termos, fincan kaplan ve diğer markalar, onlar, parlak bir nokta var, orijinal darı telefona biraz benzer fiyatlara bu ürün serisini, kırmaya karar hediye sanayi pazarı, ayrıca OEM hediyesi kabul eden bir ürün, olduğu her şirket sıcak bu sezon ile müşterinin personel ve müşterilere, şirkete kendi ürünlerini üretmek, böylece iş yazı üzerine fincan,.


Çin Yongkang sanayi geliştirme Yuanye Ltd. ekli


Çin Yongkang Yuanye Ltd, "Çin donanım sermaye" bulunan uzak Sanayi ve Ticaret olarak, Yongkang "Çin Kupası olan" atıfta bulunmuştur.


Çin Yongkang Yuanye Sanayi ve Ticaret Ltd, 2011 yılında kurulmuş, ev aletleri, özel şirketlerin fincan pot sanayi ekosistem sisteminde global bir lider yaratmak kararlıdır. ilerleme sağlamak için kararlı altı yıl sonra, Çin Yongkang Yuanye Ltd hızla birlikte önce ve cam kapları ve hediye sektörün ilk araştırma ve geliştirme, üretim, satış ve teknik tanınmış işletmelerin sanayi ilişkiye endüstriyel zinciri sonrasında oldukça farklı dönüşmüştür Modern işletmeler, kupa, paslanmaz çelik kupa, otomatik kupa, reklam kupa, hediye fincan pot fincan ve diğer entegre üretim şirketleri birinde fincan pot.


Şu anda, şirket 100 kişi, 20'den fazla lisans akademik personel barındırmaktadır; bir öğrenme odaklı, yenilikçi, kültür odaklı işletmeleridir. yukarı çekirdeğin sürekli ve istikrarlı gelişme Çin Sanayi ve Ticaret A.Ş., Ltd Yongkang Yuanye yıl "sanayi, odaklanarak yenilikçi, uygulama ile İmalat ürünleri".


Şirket geliştirme geçmişi


Ekim 2011; Çin Yongkang Yuanye Ltd kuruldu!


Kasım 2011; kurulan fincan pot pratik araştırma ve geliştirme merkezi, kendini geliştirme, ulusal kupa pot marka geliştirme stratejisinin oluşturulması geliştirdi;


2012; yerli hediye şirket işbirliği bir dizi oem özelleştirilmiş hediye fincan sağlamak ve uzun vadeli ortağı olmayı Fortune 500 şirketlerinin işletmelerin başarısını yürütülen başarılı olan, Kupa çömlek hediye üretiminde lider yatıyordu ;


2013; Çin Yongkang Yuanye Ltd, bir avukat olmak için bir kalite fincan pot, fincan pot sektöründe kullanan, sağlıklı bardak üretimini teşvik etmek;


2014; Çin Yongkang Yuanye Ltd fincan pot kendi markası Ao Bona hediye sektöründe satış renk kupa bardak tek paragrafa ile mükemmel kalitede sayesinde (aobona), beş yüz bin aştı


2015; Ar-Ge reklam sektöründe lider fincan ürünlerinde uygulanan somatosensoriyel fincan ar fonksiyonlarda sektörü ve müşteriler tanınmıştır.2016; aobona somatosensoriyel kupasına, renk ile aobona bardaktan, altı yeni modelleri başlatmak için ilk yarısında, bir hedef ürün hattının düzeni iç pazara, hediye fincan açmak, bir kupa yerli high-end pazar açmak.


Ürün servisi


Aobona sağlık pota potu


Kupa kalitesinde reklam promosyonu Kupası potasıyla


Sense fincan kalitesi paslanmaz çelik vakum şişe potu


Kurumsal kültür


Çin Yongkang Yuanye Sanayi ve Ticaret Ltd o Yongkang City, Zhejiang Eyaleti yer almaktadır, 2011 yılında kuruldu. Yıllar içinde, uzak Sanayi ve Ticaret hep stratejik, çeşitlendirilmiş kalkınma stratejisini oluşturmak için hedefi, ürün yeniliği, çok endüstri olarak müşteri değeri yaratmak olmuştur Çin Yongkang Yuanye Ltd bir fincan sürahi sanayi markası haline geldi.


Çin Yongkang Yuanye Ltd.'in vizyon ve misyon lider sanayi, kullanıcının tercih ettiği rekabetçi işletmeler olmaktır. Ltd Çin Yongkang Yuanye hediye şirketleri, dış ticaret şirketleri, işbirliği kazan-kazan modeli ile, kendi marka uzantıları yürütmek.


Sanayi ve Ticaret Ltd Çin Yongkang Yuanye çekirdeğidir:


Yenilikçi ürünler, yüksek kaliteli su bardağı pot oluşturmak! Müşteri memnuniyeti, böylece değerli sanayiinde işletmelerin


 Çin fincan üreticisi kap, özel bir ağ